Замовлення від 1000 грн - Безоплатна Доставка!

Як підготувати свій сад до весняної висадки саджанців.

Як підготувати свій сад до весняної висадки саджанців.

Як підготувати свій сад до весняної посадки.

 Весна такий захоплюючий час; це привід почати все з початку. Чому б не скористатися цим часом і не почати професійно готовувати свій сад до весни.

Ось декілька порад, як краще почати весняне содоводство.


 1. Очистить свій сад від мертвих листків і бур’янів.

Квіти та інші рослини, для свого росту, віддають перевагу чистому місцю, тому переконайтеся, що ваша ділянка очищена від сміття і бур’янів. Якщо у вас на ділянці ростуть багаторічні рослини, обріжте відмерлі пагони. Розпушіть верхній шар ґрунту  глибиною до 10 сантиметрів і внесіть органічні добрива (компост).

2. Плануйте заздалегідь посадку квітів які розквітають влітку.

 Щоб отримати влітку красиві, квітучі рослини і барвисту клумбу, почніть їх саджати ранньою весною.

3. Очистіть теплицю чи шафу для вирощування розсади.

Якщо ви вирощуєте рослини в теплиці, не забудьте їх почистити і помити до початку весни. Підметіть підлогу і подумайте про використання м’якого дезінфікуючого засобу для внутрішньої обробки частини скла, щоб позбавитися від будь-яких шкідників, які можуть заподіяти шкоду вашим рослинам. Будьте уважними! Вони можуть бути в самих маленьких кутках і шпаринках. Переконайтеся, що провітрили свою теплицю протягом, щонайменше декілька днів, перед тим як саджати зелень.

Якщо ж ви маєте, в квартирі, шафу для вирощування розсади або спеціальні стелажі, то догляд за їх станом має стати щомісячним, а не тільки весною! Це звичайно означає, що ви можете вирощувати всю зиму.

4. Почистіть свій садовий інвентар.

Як кажуть, почищені чоботи в два рази швидше ходять, тому переконайтесь, що ваш садовий інвентар почищений і не потребує ремонту чи заміни. Як і у вашій теплиці, на садовому інвентарі, також можуть бути шкідники і рознощики хвороб, тому добри почистіть інструмент, щоб переконатися, що у шкідник не має шансів заразити ваші рослини.

5. Видаліть всі небажані шкідливі організми.

Позбавтесь від будь яких шкідників, таких як тля, хробаки та равлики, щоб в них не було  навіть можливості потрапити у ваші рослини. Коли ви вирощуєте в шафах для розсади, то шкідники не проблема, так як це повністю ізольована територія. 


6. Шукайте різні способи як отримати насіння і висаджуйте різноманітне насіння.

Запитайте у сусідів старі саджанці, придбайте насіння, яке ви ніколи не саджали раніше або візьміть паростки у друзів. Можливості безмежні! Але не забудьте прочитати, про те, які рослини ви отримаєте в себе в саду; деякі рослини погано поєднуються між собою і можуть зайняти всю територію саду. Розплануйте свою садову ділянку на папері, щоб точно знати, що де буде рости.

7. Але не забігайте наперед.

Потерпіть. Не підганяйте свої рослини і намагайтесь забезпечити рослинам легкий адаптивний перехід. Винесіть саджанці на вулицю і продовжуйте поливати їх в лотках протягом тижня або двох. В кінці кінців, вони звикнуть до оточуючого середовища.

Якщо ви вирощуєте в приміщені з-за допомогою шаф для саджанців, вам не потрібно поспішати, тому, що для вирощування зелених саджанців знадобиться лише тиждень. Ви можете вирощувати не тільки зимою, але і вирощувати значно швидше, ніж зазвичай саджанці ростуть на вулиці.

Надіємося, що ці поради допоможуть вам підготувати ваш сад до весняних висадок.