Замовлення від 1000 грн - Безоплатна Доставка!

Відмінність мотоблока від культиватора

Відмінність мотоблока від культиватора

Якщо ви думали, що терміни «міні культиватор» і «мотоблок» - це різні назви одного й того ж продукту, то ви на жаль помиляєтесь. Але це легко пояснюється. Ми дуже часто чуємо, як ці два терміни, навіть професіонали в садівництві використовують взаємозамінно. Хоч вони і схожі по дизайну і концепції, вони досить різні і призначені для двох різних цілей. 

Щоб закінчити з плутаниною, в цій статті ми розкажемо про конкретні ролі садових мотоблоків і культиваторів, щоб ви могли вирішити, який інструмент вам дійсно потрібен, для вирішення поставленої перед вами задачі.

Що ж таке мотоблок?

Простіше кажучи, мотоблок призначений для розпушування твердого ґрунту, який вже можна використовувати для посадки. Широкодоступні два види садових мотоблоків:

Фронтальні мотоблоки.

Задньопривідні мотоблоки

Тип мотоблока, який ви вибираєте, має залежати від того, які роботи ви плануєте виконувати з його допомогою.

 

Фронтальні мотоблоки. 

Фронтальні мотоблоки підходять для багатьох задач, які садівники виконують кожен рік:

Оранку землі середньої твердості

Розпушування твердого ґрунту

Перекопування ґрунту в маленькому та середньому саду.

Однією з переваг цих мотоблоків перед задньоприводними, це маневреність. Завдяки тому, що колеса знаходяться в задній частині мотоблока підвищується маневреність і ними легше здійснювати повороти і розвороти.

Якщо у вас сад або невелика ділянка землі і земля на ній, яку вам потрібно обробити, не дуже тверда, то фронтальний бензиновий мотоблок Культиватор FORTE 80-G3, може бути найбільш підходящим для вас обладнанням.

 

Задньоприводні мотоблоки.

Задньприводні мотоблоки є відмінним рішенням для тих робіт, які необхідно здійснювати при обробці великої ділянки саду чи поля:

Оранку твердої землі

Розпушування твердого і кам’янистого ґрунту

Перекопування ґрунту великих садів або невеликих фермерських ділянок.

Кермо задньоприводного мотоблока як правило велике, що може ускладнювати маневрування. Тим не менше задньоприводні мотоблоки завдяки своїй вазі і потужності дозволяють проводити набагато складніші роботи.

Якщо вам потрібно більше потужності, щоб обробити тверду або кам’янисту землю на великій площі, ідеальним помічником буде наприклад Мотоблок дизельний МД-81.


Культиватори.

Менш потужні, ніж мотоблоки, культиватори не призначені для оранки ґрунту або розпушування твердої землі. Замість цього вони ідеально підходять для задач, які підтримують ваш сад здоровим і квітучим протягом всього вегетаційного періоду:

Розпушування і аерація ґрунту перед посадкою. 

Змішування компосту і ґрунту

Контроль росту бур’янів

Культиватори розпушують землю в більш дрібну суміш, ніж мотоблоки, що робить їх ідеально придатними для нанесення останніх штрихів на вашу садову ділянку безпосередньо перед тим, як ви посієте насіння.

Якщо вам потрібно обладнання для розпушування землі, для внесення компосту або просто для підтримання вашого саду в гарному стані протягом вегетаційного періоду то оптимальним для вас вибором може стати Культиватор FORTE МКБ-25 LUX.

На відміну від мотоблоків, які доступні тільки з двигунами внутрішнього згорання, культиватори випускаються як з двигунами внутрішнього згорання так і з електричними двигунами. Коли люди використовують термін «електричний мотоблок», вони на справді мають на увазі електричний культиватор. 

Ознайомитись з повним асортиментом наших мотоблоків і культиваторів можна за цим посиланням Культватори, мотоблоки, тут ви можете знайти ідеальне для себе обладнання, щоб найкраще доглядати за вашим садом або земельною ділянкою.