Замовлення від 1000 грн - Безоплатна Доставка!

Бойлери


Показано з 1 по 9 із 21 (3 сторінок)

GRUNHELM

rating

Бойлер Grunhelm GBH I-10V 10л

Невеликий електричний водонагрівач Grunhelm GBH I-10V, призначений для постійного постачання споживачів гарячою водою. Модель демонструє стабільну роботу, відрізняється зручною циліндричної формою і компактними розмірами. Управління бойлером здійснюється механічним способом, за допомогою поворотного регулятора, який розташований на передній частині корпусу. У пристрої використовується ТЕН, постійно контактує з водою, завдяки чому середній час нагрівання становить всього 15 хвилин.Бак з нержавіючої сталіВнутрішній бак для збе..

1805.00 грн.

Без ПДВ: 1805.00 грн.

GRUNHELM

rating

Проточний водонагрівач Grunhelm EWH-3G

Електричний проточний водонагрівач Grunhelm EWH-3G для миттєвої подачі води температурою до 60 ° С.Особливості:Легке встановлення на стандартний змійовик в квартирі, офісі, літній кухні, гаражі або на дачі.Не займає багато місця на відміну від інших автономних систем нагріву води, таких як бойлер.Доступна ціна, не потрібно витрачається на встановлення.Нагрівання води всього за 5 сек.Додаткове регулювання температури нагріву від 30 до 60 ° С.Економія електроенергії, води та часу.Високоякісні сітчасті фільтри для запобігання н..

663.00 грн.

Без ПДВ: 663.00 грн.

GRUNHELM

rating

Проточний водонагрівач Grunhelm EWH-3G-LED

Електронагрівач проточної води GRUNHELM EWH-3F-LED - це система нагрівання води, яка моментально подає воду, з температурою до 60 ° С. Обладнаний ПЗВ - пристроєм захисного відключення. УЗО захищає людину при ледь вловимим електрострумом та вимикає водонагрівач.Особливості:Легке встановлення на стандартний змійовик в квартирі, офісі, літній кухні, гаражі або на дачі.Не займає багато місця на відміну від інших автономних систем нагріву води, таких як бойлер.Доступна ціна, не потрібно витрачається на встановлення.Нагрівання вод..

847.00 грн.

Без ПДВ: 847.00 грн.

GRUNHELM

rating

Бойлер Grunhelm GBH I-10U 10л

Grunhelm GBH I-10U - електричний бойлер з внутрішнім баком з нержавіючої сталі, призначений для постійного постачання споживачів гарячою водою. Завдяки маленьким габаритним розмірам, він може бути встановлений як на кухні, так і у ванній кімнаті, під раковиною або мийкою. Управління системою відбувається за допомогою зручного поворотного перемикача, розташованого на передній частині корпусу. Вбудований термостат забезпечує плавну і стабільну регулювання потужності. У бойлері використовується постійно контактує з водою мокрий..

1805.00 грн.

Без ПДВ: 1805.00 грн.

GRUNHELM

rating

Бойлер Grunhelm GBH I-15V 15 л

Електричний водонагрівач Grunhelm GBH I-15V являє собою невелике обладнання для постійного постачання гарячої води споживачам. Його установка можлива абсолютно в будь-якому місці (заміський будинок, квартира, дача, мале підприємство та ін.). Завдяки своїм компактним розмірам, він органічно впишеться навіть в самому тісному приміщенні.Основні характеристикиУправління бойлером відбувається механічним способом шляхом повороту регулятора, розташованого на передній частині корпусу. Як нагрівальний елемент, використовується ТЕН, я..

1945.00 грн.

Без ПДВ: 1945.00 грн.

GRUNHELM

rating

Бойлер Grunhelm GBH I-15U 15 л

Невеликий циліндричний бойлер Grunhelm GBH I-15U з вертикальною установкою і баком з нержавіючої сталі. Призначений для швидкого нагріву води з подальшим постачанням споживача. Завдяки своїм компактним розмірам, його установка можлива в будь-якому місці (будинок, квартира, офіс, невелике підприємство, лабораторія, майстерня та ін.).Швидкий нагрів забезпечується завдяки використовуваному нагрівального елементу, який повністю занурений у воду. Для досягнення максимальної температури 75C, техніці досить всього 15 хвилин часу.Уп..

1945.00 грн.

Без ПДВ: 1945.00 грн.

GRUNHELM

rating

Бойлер Grunhelm GBH A-50 50л

Накопичувальний водонагрівач в будинку - це впевненість в комфорті, який несе гаряче водопостачання. Такий тип водонагрівача надзвичайно популярний сьогодні через декілька причин: робота від електромережі, можливість забезпечити більший обсяг гарячої води, тривалий час збереження її температури і т.д. GRUNHELM GBH A-50, незважаючи на великий обсяг бака - 50 л і свою циліндричну форму, досить естетично виглядає в інтер'єрі. Він має потужність 1200 Вт. У ньому використовується ТЕН "мокрого" типу. Бойлер електричний GBH A-..

2015.00 грн.

Без ПДВ: 2015.00 грн.

GRUNHELM

rating

Бойлер Grunhelm GBH A-80, 80 л

Накопичувальний водонагрівач в будинку - це впевненість в комфорті, який несе гаряче водопостачання. Такий тип водонагрівача надзвичайно популярний сьогодні через декілька причин: робота від електромережі, можливість забезпечити більший обсяг гарячої води, тривалий час збереження її температури і т.д. GRUNHELM GBH A-80, незважаючи на великий обсяг бака - 80 л і свою циліндричну форму, досить естетично виглядає в інтер'єрі. Він має потужність 1500 Вт. У ньому використовується ТЕН "мокрого" типу. Бойлер електричний GBH A-..

2135.00 грн.

Без ПДВ: 2135.00 грн.

GRUNHELM

rating

Бойлер Grunhelm GBH A-100, 100 л

Накопичувальний водонагрівач в будинку - це впевненість в комфорті, який несе гаряче водопостачання. Такий тип водонагрівача надзвичайно популярний сьогодні з ряду причин: робота від електромережі, можливість забезпечити більший обсяг гарячої води, тривалий час збереження її температури і т.д. GRUNHELM GBH A-100, незважаючи на великий обсяг бака - 100 л і свою циліндричну форму, досить естетично виглядає в інтер'єрі. Він володіє потужністю 2 000 Вт. У ньому використовується ТЕН "мокрого" типу. Бойлер електричний GBH A-1..

2135.00 грн.

Без ПДВ: 2135.00 грн.

Показано з 1 по 9 із 21 (3 сторінок)