Замовлення від 1000 грн - Безоплатна Доставка!

Т-2 Тюнери

Показано з 1 по 3 із 3 (1 сторінок)

GRUNHELM

rating

Т2 приймач Grunhelm GT2HD-010

Т2 приймач Grunhelm GT2HD-010 може приймати сигнали цифрового телебачення в стандартах ефірного DVB-T / T2. Пристрій може підключатися до будь-якого телевізора через тюльпани, або інтерфейс для передачі сигналу високої чіткості HDMI.Особливості:Тюнер зроблений в пластиковому корпусі.Існує можливість запису телепрограм на флешку, а також перегляду відеофільмів і прослуховування музики з USB через таку приставку.Функція Timeshift - зупиняйте на паузу перегляд ефіру в реальному часі і відтворення пізніше. Додатково:Фу..

384.00 грн.

Без ПДВ: 384.00 грн.

GRUNHELM

rating

Т2 приймач Grunhelm GT2HD-020

Т2 приймач Grunhelm GT2HD-020 приймає цифрове телебачення в стандартах ефірного DVB-T / T2. Пристрій може підключатися до будь-якого телевізора через тюльпани, або інтерфейс для передачі сигналу високої чіткості HDMI.Особливості:Є дисплей, тюнер зроблений в пластиковому корпусіНаявність LED-дисплея дозволяє зробити експлуатацію пристрою зручною і наочною, показує номер каналів, електронний годинник.Існує можливість запису телепрограм на флешку, а також перегляду відеофільмів і прослуховування музики з USB.Функція Timeshift з..

423.00 грн.

Без ПДВ: 423.00 грн.

GRUNHELM

rating

Т2 приймач Grunhelm GT2HD-030

Т2 приймач Grunhelm GT2HD-030 приймає сигнали цифрового телебачення в стандартах ефірного DVB-T / T2. Пристрій може підключатися до будь-якого телевізора через тюльпани, або інтерфейс для передачі сигналу високої чіткості HDMI.Особливості:Є дисплей, дана модель зроблена в пластиковому корпусі.Наявність LED-дисплея дозволяє зробити експлуатацію пристрою зручною і наочною, показує номер каналів, електронний годинникІснує можливість запису телепрограм на флешку, а також перегляду відеофільмів і прослуховування музики з USB..

426.00 грн.

Без ПДВ: 426.00 грн.

Показано з 1 по 3 із 3 (1 сторінок)