Замовлення від 1000 грн - Безоплатна Доставка!

Про нас

Вас вітає інтернет-магазин Sadyba-Centr.com.ua - надійний помічник у виборі і придбанні кращого асортименту електроінструментів, садової техніки, ручного інструменту, силової та побутової техніки.

Перевага нашого магазину - зручний і точний пошук всіх товарних груп - починаючи від дрібних будівельних приладів і закінчуючи знаменитими монстрами обладнання, що допомагають справлятися з глобальними завданнями.

Наша філософія

Sadyba-Centr.com.ua пропонує конкурентоспроможні ціни та великий вибір товарів, з твердою прихильністю до своєчасного виконання замовлення. Ми надаємо можливість клієнтам приймати найкращі рішення щодо купівлі, пропонуючи детальну інформацію про продукт, відгуки експертів, думки експертів, навчальні посібники з продукту та можливість спілкуватися з іншими членами спільноти.

Задоволеність клієнтів - це головний пріоритет Sadyba-Centr.com.ua, який досягається завдяки наданню чудового сервісу та нашим постійно існуючим філософським принципам - клієнт завжди на першому місці.

Магазин пропонує гарантійне обслуговування, швидкий і своєчасний термін доставки товару.

Ми постійно працюємо над розширенням товарного асортименту, щоб якомога краще задовольнити попит наший замовників.

Наші принципи роботи:

Якість. Це фундамент на якому побудована наша діяльность і наші гарантії. Гарантії надає той, хто впевнений в якості! Ми надаємо Вам тільки перевірені бренди і виробників, які заслужили свою репутацію.

Гнучка цінова політика. Ми дотримуємося стратегію низьких цін і здатність їх утримувати, з розумінням ставимося до цінової політики споживача, що добре виділяє нас серед ринку інших магазинів. Наші Клієнти вже по достоїнству оцінили гармонійне поєднання найнижчих цін у Києві та по всій Україні і найвищу якість асортименту.

Ми професіонали в сегменті інструментарію «Все для дому та саду» завдяки цьому в інтернет-магазині Sadyba-Centr.com.ua надано великий асортимент товарів силової і садової техніки, бензоінтсрумента, електроінструменту генераторів, електростанцій, водопостачання, в Києві і по Україні. 

Ми цінуємо найдорожче - Ваш час!

Для цього в інтернет-магазині Sadyba-Centr.com.ua представлена ​​зручна навігація і пошук товарів.

Наш інтернет магазин позбавить Вас:

  • від трудоємних пошуків, виснажливий поневірянь з метою знайти потрібний товар - все необхідне зібрано у нас;
  • від сумнівів і розчарувань неякісним товаром і обслуговуванням - ми піклуємося про спокій клієнта і тому приділяємо велике значення гарантійному обслуговуванню;
  • від виснажливого очікуванння вже придбаного товару - швидка доставка не змусить себе довго чекати.
  • Наш інтернет-магазин подарує Вам:
  • Гарний настрій при виборі, консультації, замовленні та доставці.