Замовлення від 1000 грн - Безоплатна Доставка!

Драбини

Показано з 1 по 9 із 24 (3 сторінок)

FORTE

rating

Драбина-стрем'янка металева FORTE LFD84TB 2 сходинки

Forte LFD84TB це розсувна драбина, яка використовується для проведення робіт на невеликій висоті. Її зручно використовувати в домашньому господарстві замість стільців і табуретів. Ширина сходинки драбини дозволяє використовувати її як додаткову робочу площадку. Драбина  в розкладеному стані  має висоту 86 см. Робоча платформа знаходиться на висоті 45 см від підлоги. Ширина опор становить 35 см. Габаритна товщина драбини дорівнює всього 5 см, що виключає всілякі проблеми з її зберіганням. Також варто відзначити..

440.00 грн.

Без ПДВ: 440.00 грн.

WERK

rating

Драбина-стрем'янка металева Werk 213 3 сходинки

Металеві драбини від провідних виробників відрізняються не тільки високими характеристиками міцності і надійності, але і ергономічним зовнішнім дизайном. За рахунок використання при їх виготовленні додаткової обробки вдається зменшити кількість металу, що йде на їх виготовлення, зі збереженням механічних властивостей конструкції. В результаті моделі виходять більш легкими, але такими ж міцними, як і їх більш важкі побратими. Компанія Werk при виробництві своїх драбин піклується не тільки про надання їм високої стійкості..

424.00 грн.

Без ПДВ: 424.00 грн.

WORK`S

rating

Драбина-стрем'янка металева Works 404 4 сходинки

Драбина Works 404 4 сходинки являє собою розсувну драбину, призначену для робіт на невеликій висоті. Виготовляється з високоякісного металу. Покрита покриттям, стійким до пошкоджень. Драбина в розкладеному стані має висоту 301 см. Робоча площадка знаходиться на висоті 81 см від підлоги. Вага драбини складало 5 кг. Максимальне навантаження до 150кг.Характеристики Драбини-стрем'янки металевої Works 404 4 сходинки.Тип драбиниСтрем'янкаРобоча висота301 смВиробникWorksВисота до платформи81 смКраїна виробництваУкраїнаМаксимальне н..

470.00 грн.

Без ПДВ: 470.00 грн.

FORTE

rating

Драбина-стрем'янка металева FORTE LFD106TB 3 сходинки

Металеві драбини і приставні сходи мають міцну конструкцію за рахунок використання сталевих елементів. На відміну від алюмінієвих «побратимів» вони важче, і на їх поверхню обов'язково наноситься захисне покриття. Незважаючи на ці недоліки, сталеві драбини широко застосовуються в домашньому господарстві, так як мають більш низьку вартість і відмінні конструктивні особливості, наприклад, широкі сходи, що дозволяють зручно працювати на різній висоті. Компанія Forte випустила кілька моделей металевих драбин, що мають приємн..

560.00 грн.

Без ПДВ: 560.00 грн.

WERK

rating

Драбина-стрем'янка металева Werk 214 4 сходинки

Особливості:Виготовлена ​​з високоякісного чорного металу, який перед фарбуванням знежирюється, покривається ґрунтовкоюПорошкове покриття стійке до пошкодженьДля зручності ступені мають поперечні рифлення, що володіють антикорозійними властивостями, зроблені цільними без вигинів і зварювання по кутахДля додаткової безпеки є ремінь, який кріпиться в профіль драбини.Характеристики Драбини-стрем'янки металевої Werk 214 4 сходинки.Тип драбиниСтрем'янкаВисота до платформи стрем'янки87 смВиробникWerkШирина опори49 смКраїна виробни..

480.00 грн.

Без ПДВ: 480.00 грн.

WERK

rating

Драбина-стрем'янка металева Werk 215 5 сходинки

Металеві драбини від провідних виробників можуть використовуватися як при внутрішніх будівельних роботах, так і при роботах на вулиці. Завдяки своїй основі, вони більш стійкі, ніж їх алюмінієві зібратися, а при якісній обробці поверхні можуть прослужити набагато довше через більш високої міцності. В умовах виробництва, де монтажні роботи пов'язані з ризиком відділення різних твердих відходів, алюмінієві конструкції швидко зношуються через механічних пошкоджень, тому для промислового сектора підходять тільки сталеві драбини.&..

550.00 грн.

Без ПДВ: 550.00 грн.

МЕТАЛ

rating

Драбина приставна металева Технолог 9 сходинок

Будівельно-монтажні роботи, що проводяться на висоті, вимагають наявності спеціальної допоміжної конструкції, яка дозволить підніматися на відповідну висоту без ризику травмуватися. Вироби, виконані кустарним методом, не забезпечують необхідної безпеки і вантажопідйомності, так як їх вихідні елементи виготовляються ручним способом.Драбини, що виготовляються на спеціалізованому обладнанні, мають якісну обробку поверхні, так як вона проходить в кілька етапів при певних температурних режимах. Сталеві конструкції, одержувані на ..

570.00 грн.

Без ПДВ: 570.00 грн.

WORK`S

rating

Драбина-стрем'янка металева Works 405 5 сходинок

Драбина Works 405 5 сходинок являє собою розсувну драбину, призначену для робіт на невеликій висоті. Виготовляється з високоякісного металу. Покрита покриттям, стійким до пошкоджень. Драбина в розкладеному стані має висоту 323 см. Робоча площадка знаходиться на висоті 103 см від підлоги. Вага драбини складало 6,2 кг. Максимальне навантаження до 150кг.Характеристики Драбини-стрем'янки металевої Works 405 5 сходинок.Тип драбиниСтрем'янкаРобоча висота323 смВиробникWorksВисота до платформи103 смКраїна виробництваУкраїнаМаксималь..

570.00 грн.

Без ПДВ: 570.00 грн.

ITOSS

rating

Драбина-стрем'янка алюмінієва ITOSS 913 3 сходинки

ITOSS 913 - невелика триступенева драбина, відмінно проявить себе в побутових умовах експлуатації. З її допомогою дуже зручно виконувати різні роботи, що вимагають підйому на невелику висоту. Якісний замок міцно утримує платформу в розкладеному положенні, а кінцеві букси з пластика запобігають ковзанню опорних стійок по підлозі. Сходинки драбини мають площу, достатню для комфортного розташування ніг.Максимальна висота ITOSS 913 дорівнює 125 см. Відстань від підлоги до робочої площадки - 55 см. Ширина опори становить 40 см. М..

580.00 грн.

Без ПДВ: 580.00 грн.

Показано з 1 по 9 із 24 (3 сторінок)