Замовлення від 1000 грн - Безоплатна Доставка!

Кормоподрібнювачі

Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)

МЛИН-ОК

rating

Кормоподрібнювач МЛИН-ОК МЛИН-1

Кормоподрібнювач Млинок МЛИН-1 надійний побутовий інструмент, який стане незамінним помічником при подрібненні зерна, овочів, коренеплодів (діаметр стружки до 5мм) при цьому істотно економлячи Ваші зусилля і час.Переробка коренеплодів: 570 кг / год Переробка фруктів і овочів: 670 кг / год Переробка зернових: 180 кг / годОсобливості:Тихий в роботіВідмінна витривалість, великий термін службиМідна обмотка двигунаВ комплекті 4-ри сита 2, 3, 4, 5 ммХарактеристики кормоподрібнювача Млинок МЛИН-1ВиробникМлин-ОКЄ..

2247.00 грн.

Без ПДВ: 2247.00 грн.

МЛИН-ОК

rating

Кормоподрібнювач МЛИН-ОК МЛИН-2

Млинок МЛИН-2 відмінний побутової інструмент, який стане незамінним помічником при подрібненні зерна, рису, гороху, арахісу, ячменю та інших зернових, при цьому істотно економлячи Ваші зусилля і час.Особливості:Тихий в роботіВідмінна витривалість, великий термін службиМідна обмотка двигунаВ комплекті 4-ри сита діаметрами: 2, 3, 4, 5 ммХарактеристики кормоподрібнювача Млинок МЛИН-2ВиробникМлин-ОКПереробко зернових180 кг / годинуКраїна виробництваКитайПродукція переробкиЗерно, рис, горох, арахіс, ячміньГарантія1 рікРозміри400х..

2147.00 грн.

Без ПДВ: 2147.00 грн.

МЛИН-ОК

rating

Кормоподрібнювач МЛИН-ОК МЛИН-3

Млинок МЛИН-3 потужний побутовий інструмент, який стане незамінним помічником у Вашому домі при подрібненні зерна, качанів кукурудзи або стебельчатого корми, при цьому істотно економлячи Ваші зусилля і час. Агрегат має зовсім невелику вагу і малі габарити, що не складе труднощів у виборі місця для його зберігання.Особливості:Тихий в роботіВідмінна витривалість, великий термін службиМідна обмотка двигунаВ комплекті 4-ри сита діаметрами: 2, 3, 4, 5 ммДодатково:Переробка стеблового корму: 65 кг/год Переробка качанів кукуру..

2266.00 грн.

Без ПДВ: 2266.00 грн.

МЛИН-ОК

rating

Кормоподрібнювач МЛИН-ОК МЛИН-8

МЛИН-ОК МЛИН-8 - надійний та швидкий подрібнювач коренеплодів, зерна та овочів. Відмінне співвідношення ціни та якості, простота у використанні та легке транспортування, він обов'язково знадобиться в господарстві.Двигун має високу потужність 2500 Вт, а завдяки мідній обмотці буде довго та надійно служити в роботі. Продуктивність кормоподрібнювача залежить від виду та сорту, що подрібнюється продукту: фрукти - 670 кг / год; зернові продукти - 180 кг / год.Застосовується в домашньому господарстві, для переробки більшої кількіс..

2326.00 грн.

Без ПДВ: 2326.00 грн.

МЛИН-ОК

rating

Кормоподрібнювач МЛИН-ОК МЛИН-9

Кормоподрібнювач МЛИН-ОК МЛИН-9 - новітня модель для власників фермерських господарств, завжди затребувана в побуті при переробці овочів, зерна, сіна і коренеплодів. Стане незамінним помічником для економії часу, та зможе значно збільшити продуктивність роботи.Особливості:Можливість переробки сухого корму (сіно, солома).Спеціальний металевий диск з прямими ножами ефективно справляється з переробкою не тільки сіна, соломи - але і кукурудзи. Зручний бункер для подачі сіна і соломи передбачає так само отвір для подачі куку..

2347.00 грн.

Без ПДВ: 2347.00 грн.

Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)