Замовлення від 1000 грн - Безоплатна Доставка!

Дренажні насоси

Показано з 1 по 6 із 6 (1 сторінок)

WERK

rating

Дренажний насос WERK SP-8H

Дренажний насос WERK SP-8H призначений для відкачування чистої води, грунтових, дощових вод. Також часто можна застосувати для поливу садів, городів, для подачі води з відкритих водойм. Підходить для відкачування води з зливних ям та каналізацій, за умови відсутності контакту з мулом і в'язкими речовинами.Особливості:Якісна збірка всіх механізмів і деталей насосаЕкономне споживання енергіїбезшумна роботаНевелика маса і ергономічні розміридовговічністьКомплектація:Насос Три насадки діаметром 1 ", 1.25", 1.5 " І..

703.00 грн.

Без ПДВ: 703.00 грн.

WERK

rating

Дренажний насос WERK SPD-10H

Дренажний насос WERK SPD-10H призначений для відкачування чистої води, грунтових, дощових вод. Також часто можна застосувати для поливу садів, городів, для подачі води з відкритих водойм. Підходить для відкачування води з зливних ям та каналізацій, за умови відсутності контакту з мулом і в'язкими речовинами.Особливості: Якісна збірка всіх механізмів і деталей насосаЕкономне споживання енергіїбезшумна роботаНевелика маса і ергономічні розміриКомплектація:НасосТри насадки діаметром 1 ", 1.25", 1.5 " Інструкція Г..

1171.00 грн.

Без ПДВ: 1171.00 грн.

WERK

rating

Дренажний насос WERK SPM-10H

Дренажний насос WERK SPM-10H призначений для перекачування брудної води. Відмінною рисою насоса є висока продуктивність (175л / хв.) І великий напір. Потужність мотора становить 750Вт, чого з запасом вистачає для продуктивної роботи протягом тривалого часу. Насос має надійні гумові ущільнення і укомплектований автоматичним поплавком, який допоможе стежити за рівнем води і зберегти від поломок двигун. Основною характеристикою насоса є повне занурення в воду - колодязь, водойма або свердловину. Особливості: надійні гумові ущіл..

1100.00 грн.

Без ПДВ: 1100.00 грн.

WERK

rating

Дренажно-фекальний насос WERK WQCD12

Дренажно-фекальний насос WERK WQCD12 гарантує відмінну пропускну здатність і стабільну роботу навіть в найважчих умовах. Техніка являє собою високотехнологічне обладнання для швидкого відведення брудної води з вмістом твердих частинок діаметром до 30 мм.Ріжучий механізмГоловною відмінністю даної моделі є наявність системи подрібнення складається з ножа з трьома лезами, завдяки чому полегшується процес відкачування / перекачування в'язких рідин і виключається ймовірність утворення засмічень.Основні технічні характер..

2450.00 грн.

Без ПДВ: 2450.00 грн.

Світязь

rating

Дренажно-фекальний насос СВІТЯЗЬ WQCD10

Дренажно-фекальний насос СВІТЯЗЬ WQCD10 призначений для відкачування як чистої, так і брудної води з дрібними частинками, фекаліями, і ін. Підходить для відкачування води з зливних ям та каналізацій, можуть контактувати з в'язкими речовинами і мулом. Оснащені ріжучим механізмом з гострим ножем.Переваги насосів Світязь: Якісна збірка всіх механізмів і деталей насосаЕкономне споживання енергіїБезшумна роботаНевелика маса і ергономічні розміриЧавунний корпусСтійкі до корозіїНаявність ріжучого ножаХарактеристики д..

1990.00 грн.

Без ПДВ: 1990.00 грн.

WERK

rating

Фекальный насос WERK WQD12

Фекальний насос WERK WQD12 призначений для перекачування брудних і фекальних вод, які містять тверді механічні частинки. Найбільш широке застосування даний тип насосів знайшов при відкачці підтоплених місць і викачування вигрібних ям. Відмінною рисою моделі Werk WQD12 є дуже висока продуктивність (270л / хв.) І великий напір. Потужність мотора становить 2000Вт, чого з запасом вистачає для продуктивної роботи протягом тривалого часу. Насос має надійні гумові ущільнення і укомплектований автоматичним поплавком. Особливості:Мет..

1323.00 грн.

Без ПДВ: 1323.00 грн.

Показано з 1 по 6 із 6 (1 сторінок)