Замовлення від 1000 грн - Безоплатна Доставка!

Відцентрові насоси

Показано з 1 по 3 із 3 (1 сторінок)

WERK

rating

Відцентровий насос WERK JSW8M

Відцентровий насос WERK JSW8M призначений для підйому чистої води з колодязів свердловин. Також даний вид насосів широко використовується в системах водопостачання в зрошувальних установках або інших господарсько-побутових цілях. Популярність відцентрові насоси отримали завдяки надійності, невибагливості в роботі, невеликій вазі і універсальності. Відмінними рисами моделі JSW8M є хороша продуктивність (3000л / год) і велика висота подачі. Потужність мотора становить 1100Вт, чого цілком вистачає для продуктивної роботи протяг..

1133.00 грн.

Без ПДВ: 1133.00 грн.

WERK

rating

Відцентровий насос WERK JY-10M

Відцентровий насос WERK JY-10M призначений для підйому чистої води з колодязів свердловин. Також даний вид насосів широко використовується в системах водопостачання в зрошувальних установках або інших господарсько-побутових цілях. Популярність відцентрові насоси отримали завдяки надійності, невибагливості в роботі, невеликій вазі і універсальності. Відмінними рисами моделі JY10M є хороша продуктивність і велика висота подачі. Потужність мотора становить 1100Вт, чого цілком вистачає для продуктивної роботи протягом тривалого ..

1480.00 грн.

Без ПДВ: 1480.00 грн.

WERK

rating

Відцентровий поверхневий насос WERK JY-8M

Відцентровий поверхневий насос WERK JY-8M призначений для перекачування прісної води колодязів, резервуарів і відкритих водойм для поливу садів, городів, присадибних ділянок, для подачі води на верхні поверхи будинків, для збільшення тиску в водяних системах. Для забезпечення електричної безпеки насос має подвійну ізоляцію струмоведучих частин від корпусу. особливості: Ці моделі призначені для роботи в умовах помірного клімату з діапазоном робочих температур від +5 до +40 ° C і відносною вологістю повітря не більше 98%. Макс..

1355.00 грн.

Без ПДВ: 1355.00 грн.

Показано з 1 по 3 із 3 (1 сторінок)