Замовлення від 1000 грн - Безоплатна Доставка!

Шланги

Показано з 1 по 9 із 44 (5 сторінок)

CELLFAST

rating

Шланг Cellfast GREEN ATS2 3/4 25 м

П'ятишаровий шланг для поливання серії Green ATS2 від польської компанії Cellfast завдовжки 25 метрів і діаметром 3/4" дає змогу полегшити роботу з поливання у Вашому саду чи на городі.Подвійне хрестово-трикотажне обплетення виготовлене з використанням технології Anti Twist, з ниток високоякісного поліестеру, дасть змогу використовувати шланг цілий рік за температури довкілля від +60 до -20 °C, зберігати граничну стійкість до УФ-випромінювання та наростання водоростей всередині шланга, а також забезпечувати робочий тиск..

1249.00 грн.

Без ПДВ: 1249.00 грн.

CELLFAST

rating

Шланг Cellfast GREEN ATS2 3/4 50 м

П'ятишаровий шланг для поливання серії Green ATS2 від польської компанії Cellfast завдовжки 50 метрів і діаметром 3/4" дає змогу полегшити роботу з поливання у Вашому саду чи на городі.Подвійне хрестово-трикотажне обплетення виготовлене з використанням технології Anti Twist, з ниток високоякісного поліестеру, дасть змогу використовувати шланг цілий рік за температури довкілля від +60 до -20 °C, зберігати граничну стійкість до УФ-випромінювання та наростання водоростей всередині шланга, а також забезпечувати робочий тиск..

2498.00 грн.

Без ПДВ: 2498.00 грн.

CELLFAST

rating

Шланг Cellfast HOBBY 1/2 25 м

Шланг Cellfast HOBBY 1/2 25 м Шланги від ТМ "Cellfast" відрізняються високою експлуатаційною гнучкістю і збільшеним терміном експлуатації. Серія Economic - це тришарові шланги з трикотажною опліткою, несприйнятливі до променів УФ і осадів водоростей всередині шлангів, еластичні, мають широку робочу температуру. Вся продукція проходить суворий контроль якості. Сфера застосування шлангів вкрай широка: перекачування різних видів рідин в домашньому господарстві, в аграрній сфері, в промисловості, в будівництві і в бага..

814.00 грн.

Без ПДВ: 814.00 грн.

CELLFAST

rating

Шланг Cellfast HOBBY 1/2 50 м

Шланг Cellfast HOBBY 1/2 50 м Шланги від ТМ "Cellfast" відрізняються високою експлуатаційною гнучкістю і збільшеним терміном експлуатації. Серія Economic - це тришарові шланги з трикотажною опліткою, несприйнятливі до променів УФ і осадів водоростей всередині шлангів, еластичні, мають широку робочу температуру. Вся продукція проходить суворий контроль якості. Сфера застосування шлангів вкрай широка: перекачування різних видів рідин в домашньому господарстві, в аграрній сфері, в промисловості, в будівництві і в бага..

1628.00 грн.

Без ПДВ: 1628.00 грн.

CELLFAST

rating

Шланг Cellfast HOBBY 3/4 25 м

Шланг Cellfast HOBBY 3/4 25 м Шланги від ТМ "Cellfast" відрізняються високою експлуатаційною гнучкістю і збільшеним терміном експлуатації. Серія Economic - це тришарові шланги з трикотажною опліткою, несприйнятливі до променів УФ і осадів водоростей всередині шлангів, еластичні, мають широку робочу температуру. Вся продукція проходить суворий контроль якості. Сфера застосування шлангів вкрай широка: перекачування різних видів рідин в домашньому господарстві, в аграрній сфері, в промисловості, в будівництві і в багатьох ..

1358.00 грн.

Без ПДВ: 1358.00 грн.

CELLFAST

rating

Шланг Cellfast HOBBY 3/4 50 м

Шланг Cellfast HOBBY 3/4 50 м Шланги від ТМ "Cellfast" відрізняються високою експлуатаційною гнучкістю і збільшеним терміном експлуатації. Серія Economic - це тришарові шланги з трикотажною опліткою, несприйнятливі до променів УФ і осадів водоростей всередині шлангів, еластичні, мають широку робочу температуру. Вся продукція проходить суворий контроль якості. Сфера застосування шлангів вкрай широка: перекачування різних видів рідин в домашньому господарстві, в аграрній сфері, в промисловості, в будівництві і в багатьох ..

2716.00 грн.

Без ПДВ: 2716.00 грн.

CELLFAST

rating

Шланг Cellfast PLUS 1/2 25 м

Шланг Cellfast PLUS 1/2 25 м Шланги від ТМ "Cellfast" відрізняються високою експлуатаційною гнучкістю і збільшеним терміном експлуатації. Серія Economic - це тришарові шланги з трикотажною опліткою, несприйнятливі до променів УФ і осадів водоростей всередині шлангів, еластичні, мають широку робочу температуру. Вся продукція проходить суворий контроль якості. Сфера застосування шлангів вкрай широка: перекачування різних видів рідин в домашньому господарстві, в аграрній сфері, в промисловості, в будівництві і в багат..

537.00 грн.

Без ПДВ: 537.00 грн.

CELLFAST

rating

Шланг Cellfast PLUS 1/2 50 м

Шланг Cellfast PLUS 1/2 50 м Шланги від ТМ "Cellfast" відрізняються високою експлуатаційною гнучкістю і збільшеним терміном експлуатації. Серія Economic - це тришарові шланги з трикотажною опліткою, несприйнятливі до променів УФ і осадів водоростей всередині шлангів, еластичні, мають широку робочу температуру. Вся продукція проходить суворий контроль якості. Сфера застосування шлангів вкрай широка: перекачування різних видів рідин в домашньому господарстві, в аграрній сфері, в промисловості, в будівництві і в багат..

1074.00 грн.

Без ПДВ: 1074.00 грн.

CELLFAST

rating

Шланг Cellfast PLUS 3/4 25 м

Шланг Cellfast PLUS 3/4 25 м Шланги від ТМ "Cellfast" відрізняються високою експлуатаційною гнучкістю і збільшеним терміном експлуатації. Серія Economic - це тришарові шланги з трикотажною опліткою, несприйнятливі до променів УФ і осадів водоростей всередині шлангів, еластичні, мають широку робочу температуру. Вся продукція проходить суворий контроль якості. Сфера застосування шлангів вкрай широка: перекачування різних видів рідин в домашньому господарстві, в аграрній сфері, в промисловості, в будівництві і в багат..

886.00 грн.

Без ПДВ: 886.00 грн.

Показано з 1 по 9 із 44 (5 сторінок)