Замовлення від 1000 грн - Безоплатна Доставка!

WERK

Показано з 1 по 9 із 28 (4 сторінок)

WERK

rating

Cвердловинний насос WERK 3QGD2-115-0.75

Cвердловинний насос WERK 3QGD2-115-0.75 призначений для підйому чистої води з колодязів свердловин діаметром від 100 мм. Також даний вид насосів широко використовується в системах водопостачання, і системах автоматичної подачі води. Популярність шнекові насоси отримали завдяки надійності, невибагливості в роботі і універсальності. Відмінними рисами моделі Werk 3QGD2-115-0.75 є хороша продуктивність (33л / хв) і велика висота подачі. Потужність мотора становить 750Вт, чого цілком вистачає для продуктивної роботи протягом трив..

1900.00 грн.

Без ПДВ: 1900.00 грн.

WERK

rating

Відцентровий насос WERK JSW8M

Відцентровий насос WERK JSW8M призначений для підйому чистої води з колодязів свердловин. Також даний вид насосів широко використовується в системах водопостачання в зрошувальних установках або інших господарсько-побутових цілях. Популярність відцентрові насоси отримали завдяки надійності, невибагливості в роботі, невеликій вазі і універсальності. Відмінними рисами моделі JSW8M є хороша продуктивність (3000л / год) і велика висота подачі. Потужність мотора становить 1100Вт, чого цілком вистачає для продуктивної роботи протяг..

1133.00 грн.

Без ПДВ: 1133.00 грн.

WERK

rating

Відцентровий насос WERK JY-10M

Відцентровий насос WERK JY-10M призначений для підйому чистої води з колодязів свердловин. Також даний вид насосів широко використовується в системах водопостачання в зрошувальних установках або інших господарсько-побутових цілях. Популярність відцентрові насоси отримали завдяки надійності, невибагливості в роботі, невеликій вазі і універсальності. Відмінними рисами моделі JY10M є хороша продуктивність і велика висота подачі. Потужність мотора становить 1100Вт, чого цілком вистачає для продуктивної роботи протягом тривалого ..

1480.00 грн.

Без ПДВ: 1480.00 грн.

WERK

rating

Відцентровий поверхневий насос WERK JY-8M

Відцентровий поверхневий насос WERK JY-8M призначений для перекачування прісної води колодязів, резервуарів і відкритих водойм для поливу садів, городів, присадибних ділянок, для подачі води на верхні поверхи будинків, для збільшення тиску в водяних системах. Для забезпечення електричної безпеки насос має подвійну ізоляцію струмоведучих частин від корпусу. особливості: Ці моделі призначені для роботи в умовах помірного клімату з діапазоном робочих температур від +5 до +40 ° C і відносною вологістю повітря не більше 98%. Макс..

1355.00 грн.

Без ПДВ: 1355.00 грн.

WERK

rating

Драбина-стрем'янка металева Werk 213 3 сходинки

Металеві драбини від провідних виробників відрізняються не тільки високими характеристиками міцності і надійності, але і ергономічним зовнішнім дизайном. За рахунок використання при їх виготовленні додаткової обробки вдається зменшити кількість металу, що йде на їх виготовлення, зі збереженням механічних властивостей конструкції. В результаті моделі виходять більш легкими, але такими ж міцними, як і їх більш важкі побратими. Компанія Werk при виробництві своїх драбин піклується не тільки про надання їм високої стійкості..

424.00 грн.

Без ПДВ: 424.00 грн.

WERK

rating

Дренажний насос WERK SP-8H

Дренажний насос WERK SP-8H призначений для відкачування чистої води, грунтових, дощових вод. Також часто можна застосувати для поливу садів, городів, для подачі води з відкритих водойм. Підходить для відкачування води з зливних ям та каналізацій, за умови відсутності контакту з мулом і в'язкими речовинами.Особливості:Якісна збірка всіх механізмів і деталей насосаЕкономне споживання енергіїбезшумна роботаНевелика маса і ергономічні розміридовговічністьКомплектація:Насос Три насадки діаметром 1 ", 1.25", 1.5 " І..

703.00 грн.

Без ПДВ: 703.00 грн.

WERK

rating

Дренажний насос WERK SPD-10H

Дренажний насос WERK SPD-10H призначений для відкачування чистої води, грунтових, дощових вод. Також часто можна застосувати для поливу садів, городів, для подачі води з відкритих водойм. Підходить для відкачування води з зливних ям та каналізацій, за умови відсутності контакту з мулом і в'язкими речовинами.Особливості: Якісна збірка всіх механізмів і деталей насосаЕкономне споживання енергіїбезшумна роботаНевелика маса і ергономічні розміриКомплектація:НасосТри насадки діаметром 1 ", 1.25", 1.5 " Інструкція Г..

1171.00 грн.

Без ПДВ: 1171.00 грн.

WERK

rating

Дренажний насос WERK SPM-10H

Дренажний насос WERK SPM-10H призначений для перекачування брудної води. Відмінною рисою насоса є висока продуктивність (175л / хв.) І великий напір. Потужність мотора становить 750Вт, чого з запасом вистачає для продуктивної роботи протягом тривалого часу. Насос має надійні гумові ущільнення і укомплектований автоматичним поплавком, який допоможе стежити за рівнем води і зберегти від поломок двигун. Основною характеристикою насоса є повне занурення в воду - колодязь, водойма або свердловину. Особливості: надійні гумові ущіл..

1100.00 грн.

Без ПДВ: 1100.00 грн.

WERK

rating

Дренажно-фекальний насос WERK WQCD12

Дренажно-фекальний насос WERK WQCD12 гарантує відмінну пропускну здатність і стабільну роботу навіть в найважчих умовах. Техніка являє собою високотехнологічне обладнання для швидкого відведення брудної води з вмістом твердих частинок діаметром до 30 мм.Ріжучий механізмГоловною відмінністю даної моделі є наявність системи подрібнення складається з ножа з трьома лезами, завдяки чому полегшується процес відкачування / перекачування в'язких рідин і виключається ймовірність утворення засмічень.Основні технічні характер..

2450.00 грн.

Без ПДВ: 2450.00 грн.

Показано з 1 по 9 із 28 (4 сторінок)